В София ще се проведе „Регионален форум по киберсигурност и киберпрестъпност за държавите от Югоизточна Европа“

В София ще се проведе „Регионален форум по киберсигурност и киберпрестъпност за държавите от Югоизточна Европа“

Откриване - 22 октомври /понеделник/ в 9.30 часа - хотел Хилтън, зала „Мусала“

За втора поредна година София ще е домакин на „Регионален форум по киберсигурност и киберпрестъпност за държавите от Югоизточна Европа”.Той се провежда под патронажа на вицепремиера и министър на вътрешните работи Цветан Цветанов.
Организатор на форума е Министерството на вътрешните работи, Международната академия за обучение по киберразследвания и Международната агенция за противодействие на престъпността и политики за сигурност. Висши служители на правоохранителните органи на 21 държави - страните от Югоизточна Европа, Австрия, Чехия, Унгария, Полша, Румъния, Словакия и Словения, Обединеното кралство, САЩ, Русия и Украйна, работещи по противодействие на киберпрестъпността, Интерпол, Европол, прокурори и съдии, представители на Европейската комисия, СЕЛЕК Център – Букурещ, държавната администрация, академичните структури и бизнеса ще дискутират горещите теми по проблема.
Очакваме ви на 22 октомври в 9.30 часа – хотел Хилтън, зала „Мусала“.

Времето