Сигнал за въоръжен грабеж е подаден в полицията около 12.40 часа днес. По първоначални данни трима въоръжени мъже влезли в Централната обогатителна фабрика, заплашили касиерката, взели неустановена към момента сума пари и избягали с лек автомобил „Ауди“. Няма пострадали. Веднага след получаването на сигнала на място са изпратени полицейски екипи и е започнало издирването на извършителите. Действията по разследването продължават.