Криминалистите от Перник продължават да издирват извършителите на въоръжен грабеж

Криминалистите от Перник продължават да издирват извършителите на въоръжен грабеж

Сигнал за въоръжен грабеж  е подаден в полицията около 12.40 часа днес. По първоначални данни трима въоръжени  мъже влезли в Централната обогатителна фабрика, заплашили касиерката, взели неустановена към момента сума пари  и избягали с лек автомобил „Ауди“.  Няма пострадали. Веднага след получаването на сигнала на място са изпратени полицейски екипи и е започнало издирването на извършителите.  Действията по разследването продължават.

Времето