Криминалистите установили, че само в един ден тя се е обадила 4 пъти за един и същи обект
Столични полицаи установиха 17–годишна подателка на няколко злонамерени анонимни телефонни обаждания. На 26 ноември през телефон 112 бил получен сигнал от женски глас за поставено самоделно взривно устройство в столичен мол. Изяснено е, че обадилата се е 17-годишна девойка от София, известна на инспекторите от Детска педагогическа стая. Оказало се, че момичето е автор на четирите поредни сигнала за същия мол, подадени на 25 ноември от различни улични телефони в столицата. Материалите по случая са докладвани в Софийска районна прокуратура с мнение за налагане на възпитателни мерки. Работа по случая продължава.