Колеги, очакваме ви утре в сградата на Столичната пожарна
Утре от 14 часа в салона на Столично управление „Пожарна безопасност и защита на населението” на ул. „Екзарх Йосиф” № 46 ще се проведе тържествената церемония по награждаване на победителите в областния етап на Националния конкурс „Пожарникар на годината 2012”. За 17-ти пореден път ще бъдат отличени най-добрите служители в двете основни направления на дейност - пожарогасителна и спасителна дейност и контролна дейност и превенция. В рамките на конкурса ще бъдат присъдени награди и на представители на органите на държавната власт, местното самоуправление и членове на доброволни формирования за принос при предотвратяване или овладяване на бедствия, пожари и извънредни ситуации.
На церемонията са поканени ръководителите на ГД „Пожарна безопасност и защита на населението”, СДВР, кметът на София, областният управител, кметът на с. Бистрица, председателят на Столичната организация на БЧК и доброволци, участвали при потушаване на горските пожари през изминалата година.
Колеги, очакваме ваш екип.