В 18.06 часа в столичната пожарна бе получен сигнал за възникнал огън в стая на приземния етаж на къща. Огнеборците бързо пристигнали на място и погасили огъня в помещението, в което е имало основно отпадъци. Няма пострадали. хората от втория етаж на къщата са били временно изведени.