На 4-ти февруари /понеделник/ министър Цветан Цветанов ще посети село Бисер. От 10 часа той ще участва в курбан за здраве, който ще дадат местните жители. Поводът е една година от големите наводнения в област Хасково.
С министъра на вътрешните работи в с. Бисер ще бъде и директорът на ГД“Пожарна безопасност и защита на населението“ главен комисар Николай Николов.