Четирима души са отведени в Първо и в Пето РУП на СДВР след проведения митинг шествие в Столицата днес. Единият от тях е задържан за неизпълнение на полицейско разпореждане, други двама са отведени за установяване на самоличност. В Пето районно управление е задържан още един мъж, който е събарял кофи за смет по булевард "Васил Левски".