Стартира строежът на сграда за Девета пожарна служба в София

Стартира строежът на сграда за Девета пожарна служба в София

Първата копка ще бъде направена утре /21 февруари/ в 11.00 часа в ж.к. Люлин / ъгъла на улиците „Орион” и „Ген. Владимир Димчев”/

Утре в 11.00 часа с полагането на първа копка ще стартира изграждането на нова пожарна служба. Сградата ще се намира в ж.к. „Люлин“, 10-та част, на ъгъла на улиците „Орион” и „Ген. Владимир Димчев”. Огнеборците, които ще работят там, ще обслужват столичните квартали „Люлин”, „Връбница” и Банкя. Те ще осигуряват пожарната безопасност на над 180 хиляди души на територия от близо 11 400 хектара.
Колеги, очакваме ваш екип.

Водещи новини

Времето