Брифинг- 04 април /четвъртък/, 10.15 часа, в сградата на ГД „Национална полиция”
Отчет- анализ за дейността си през 2012 г.ще направи ОДМВР- София в утрешния ден. Подробности от него ще научите на пресконференция, която ще започне в 10.15 часа.
Уважаеми колеги, очакваме ви в сградата на Главна дирекция „Национална полиция”- бул. „Александър Малинов” №1.