Вчера от 15.00 часа на столичния стадион „Георги Аспарухов“ се състоя футболна среща между отборите на „Левски“ и „Локомотив София“.
Мачът премина спокойно без сериозни инциденти и нарушения на обществения ред. В полицейските управления няма задържани за хулигански прояви.