Минути сред приключване на футболната среща, на бул. „Евлоги Георгиев“ - в района около Военната академия, били изпочупени стъклата на автобус, в който са пътували и някои от зрителите на мача. На място е извършен оглед, изясняват се обстоятелствата около вандалското посегателство. Няма данни за пострадали други пътници или случайни минувачи. По първоначални данни 10-ина от феновете, качили се в автобуса, ще бъде отведена в близкото районно полицейско управление за установяване на съпричастност към извършеното престъпление.