Криминалисти на СДВР разследват сигнал за намерено трупче на новородено. Безжизненото тяло на момченцето е открито в контейнер за боклук на кръстовището на улиците “ Доспат“ и „ Цар Петър“. Извършен е оглед на място, предприети са оперативно-издирвателни действия за изясняване на обстоятелствата около случая.
В тази връзка полицията търси съдействието на гражданите, които ако разполагат с допълнителна информация по воденето разследване, могат да сигнализират на тел. 112 или в най-близкото поделение на МВР. Анонимността е гарантирана.