Злоумишлен сигнал за поставено взривно устройство в автобус на автогара „Юг“ в Пловдив бе получен днес в 17 часа. Районът около автогарата веднага бе заграден. Служители на ОДМВР и на Отдел „БОП“- Пловдив са извършили щателна проверка. Взривно устройство не е намерено. При претърсването е използвано и полицейско куче. До приключването на неотложните действия по разследването автогарата ще остане затворена.