Движението на моторни превозни средства по улиците на София е възстановено. В хода на продължилите няколко часа шествия на протестиращи то последователно бе спирано в района на Орлов мост, по основни булеварди и кръстовища в центъра на столицата. За да не попадат колите в задръствания, полицейски екипи ги пренасочваха по обходни маршрути.