Протестът в София започна без инциденти

Протестът в София започна без инциденти

Към 19.30 часа около 2 000 протестиращи са се събрали в центъра на София. Не са локализирани групи, които създават напрежение сред протестиращите. Двама са отведени в столични районни полицейски управления. Полицейските „Антиконфликт“ екипи отново са сред протестиращите и имат готовност да реагират при всеки сигнал за провокации или нарушаване на обществения ред. МВР благодари на гражданите за това, че запазват мирния характер на протеста.