Протестът в София започна без инциденти

Протестът в София започна без инциденти

Към 19 часа около 1000 протестиращи са се събрали в центъра на София пред сградата на МС. Не са локализирани групи, които създават напрежение. Към момента няма отведени в столични районни полицейски управления. Полицейските „Антиконфликт“ екипи отново са сред протестиращите. МВР благодари на гражданите за това, че запазват мирния характер на протеста.