Протестът в София започна без инциденти

Протестът в София започна без инциденти

Към 19 часа около 1 500 протестиращи са се събрали на ларгото пред сградата на Министерския съвет в центъра на София. Няма задържани и регистрирани инциденти до този момент.  Служителите на МВР охраняват обществения ред по време на протеста. На място са и полицейските екипи „Антиконфликт“.