Към 19 часа около 300 протестиращи са се събрали на ларгото пред сградата на Министерския съвет в София. До този момент няма задържани и регистрирани инциденти. Служителите на МВР охраняват обществения ред по време на протеста. На място са и полицейските екипи „Антиконфликт.