Столични огнеборци гасят пожар в заведение в централната градска градина

Столични огнеборци гасят пожар в заведение в централната градска градина

Няма пострадали; в 20 часа пожарът е погасен, продължава огледът на място

Сигнал за възникнал пожар в заведение на открито в Градската градина е получен към 18.50 часа.
Към мястото са насочени три екипа огнеборци, в последствие са изпратени още два  специализирани автомобила. На място е установено, че огънят е тръгнал от кухненската част на дървеното помещение. Няма пострадали. Продължава работата на огнеборците за доизгасяване на пожара. Техническа неизправност или неправилно боравене с някой от уредите е най-вероятната прпичина за възникването на пожара.