Към 20.00 часа около 3 000 протестиращи са се събрали в центъра на София. Шествието тръгва по традиционния си маршрут. Няма данни за инциденти и нарушения на обществения ред. Полицейските „Антиконфликт“ екипи отново са сред протестиращите и имат готовност да реагират при всеки сигнал за провокации или нарушаване на обществения ред. МВР благодари на гражданите за това, че запазват мирния характер на протеста.