Към 19.30 часа около 500 протестиращи са се събрали в района на Ларгото в центъра на София. Няма инциденти до този момент. Полицейските служители продължават да обезпечават обществения ред и сигурността по време на протестните действия.
МВР благодари на гражданите, че запазват мирния характер на протеста.