Спокойно протича протестът в София

Спокойно протича протестът в София

Информация към 20.00 часа

Към 20.00 часа около 5 000 протестиращи са се събрали в центъра на София. Шествието тръгва от ларгото пред Министерски съвет. Полицейските „Антиконфликт“ екипи отново са сред протестиращите и имат готовност да реагират при всеки сигнал за провокации или нарушаване на обществения ред. МВР благодари на гражданите за това, че запазват мирния характер на протеста.

Водещи новини

  • bTV
  • /

Времето