Столични полицаи спасиха 55-годишен мъж от самозапалване

Столични полицаи спасиха 55-годишен мъж от самозапалване

Служители от Трето районно управление предотвратиха опит за самозапалване. Тази сутрин около 9.30 часа пред сградата на Висшия съдебен съвет на столичната ул.”Екзарх Йосиф” полицаи забелязали мъж да се залива с течност, като погълнал част от нея.
С незабавната намеса на униформените е предотвратен опитът на мъжа да се запали. Екип на спешна помощ го е откарал в болнично заведение. Установено е, че мъжът е Ч.Я./55 г./ от София, а течността е с мирис на бензин.

Водещи новини

  • bTV
  • /

Времето