Към 19.30 часа около 1 200 протестиращи са се събрали в района на Ларгото в центъра на София. На този етап няма инциденти. Полицейските „Антиконфликт“ екипи отново са сред протестиращите и имат готовност да реагират при всеки сигнал за провокации или нарушаване на обществения ред.