Протестът в столицата започна спокойно

Протестът в столицата започна спокойно

Десетина минути след 19.30 часа шествието е започнало да се изтегля по бул. „Цар Освободител"

Около 1500 души са се събрали на площада пред сградата на Министерския съвет в столицата към 19.30 часа. От началото на митинга до този момент няма регистрирани инциденти, нито нарушения на обществения ред. Полицейските служители се грижат за охраната на протестните действия и имат готовност да реагират на сигнали за провокации и нарушения.

Времето