Към 20 часа около 2500 души наброяват събралите се в центъра на София. Протестното шествие се движи в спокойна обстановка, без инциденти, без нарушения на реда. Полицейските екипи „Антиконфликт“ са сред протестиращите и имат готовност да реагират при всеки сигнал за нередности.