Това ще стане в 11.30 часа днес в пространство на територията на столичната дирекция
Цигарите без бандерол са били иззети при различни акции на екипи на столичната полиция. Те не могат повече да бъдат съхранявани в дирекцията, което налага предприемането на мерки за унищожаването им.
При интерес от страна на медиите, може да присъства ваш екип.