Към 19.30 часа около 500 протестиращи са се събрали в района на Ларгото в центъра на София. Полицейски екипи имат готовност да реагират при всеки сигнал за провокации или нарушаване на обществения ред. МВР благодари на гражданите за това, че запазват мирния характер на протеста