Първото заседание на новите членове на Междуведомствената комисия за възстановяване и подпомагане ще се проведе в МВР

Първото заседание на новите членове на Междуведомствената комисия за възстановяване и подпомагане ще се проведе в МВР

Брифинг – утре /8 август/, 10.45 часа, в сградата на министерството

Утре от 10.00 часа в сградата на Министерството на вътрешните работи ще започне първото заседание на новите членове на Междуведомствената комисия за възстановяване и подпомагане към МС /МКВПМС/. То ще бъде ръководено от вицепремиера и министър на вътрешните работи Цветлин Йовчев, който е и председател на комисията.
Очаква се да бъдат преразгледани две от решенията на комисията от 2012 година за отпускане на средства на физически лица, чиято собственост е пострадала при земетресението в района на Перник. Членовете на МКВПМС ще се запознаят и с постъпилите нови искания за подпомагане.
В заседанието ще участват и представители на Националното сдружение на общините.
Подробности ще научите на брифинг след приключване на срещата /към 10.45 часа/. Очакваме ви в сградата на МВР.