Покана за пресконференция: 11-и февруари, 11 часа, ул. „6-и септември“ 37
Колеги, очакваме ви на 11-и февруари от 11 часа в сградата на ул. „6-ти септември“ 37.
Темата на пресконференцията е стартирането на проект на ГД „Пожарна безопасност и защита на населението“ за повишаване на капацитета на органите на изпълнителната власт за управление, координация и контрол при възникване на бедствия, пожари и извънредни ситуации на територията на страната. Финансирането на дейностите е осигурено по Оперативна програма „Административен капацитет“.
Очакваме ви.