Благополучно приключи кризисната ситуация в село Черниче

Благополучно приключи кризисната ситуация в село Черниче

В 14:30 часа благополучно приключи кризисната ситуация, която беше регистрирана вчера в 17 часа в село Черниче, община Симитли. 41 годишният В.М. беше изведен от дома си от служители на ОД на МВР Благоевград. Той е приведен в специализирано медицинско заведение в  областния град.  През цялото време на кризисната ситуация не е конститарана реална заплаха спрямо граждани или служители на полицията. Материалите по случая са документирани и докладвани по компетентност на Районна прокуратура - Благоевград.

Водещи новини

Времето