Пресконференция – 12 май, понеделник, 11.00 часа, сградата на ГД “Национална полиция”
Кампанията, под надслов „Шофирай отговорно и толерантно - 2014”, е съвместна инициатива на МВР и сдружение „Отворена младеж”. Тя е част от едноименен проект, реализиращ се в рамките на международния проект AVENU, подкрепен от ГД „Мобилност и транспорт” на Европейската комисия. Подробности за поставените цели на инициативата ще научите на пресконференция, в която участие ще вземат ръководни представители на отдел “Пътна полиция” при ГДНП, СДВР и на сдружение „Отворена младеж”.
Очакваме Ви утре, понеделник, най-късно до 10.50 часа, в сградата на ГД "Национална полиция" - бул.“Александър Малинов“ №1, вход към Американския колеж.