Покана – 20 май, 14.30 часа в централното фоайе на МВР
Споразумението има за цел да усъвършенства условията и механизмите за взаимодействие между структурите на МВР и органите на местната власт като необходима предпоставка за провеждане на ефективна държавна политика за сигурност и обществен ред в страната.
Документа ще подпишат министър Цветлин Йовчев и Тодор Попов - председател на управителния съвет на сдружението.